WhatsApp Bilgi Hattı

Telegram Üye Hilesi Nasıl Yapılır ?

Telegram Üye Hilesi Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Telegram uygulaması gün geçtikçe trendlere doğru yükselmekte olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar bu uygulama üzerinde gruplar oluşturup topluluklar yaratabilmektedir. Son zamanlarda kullanıcılar arama motorlarında sıkça Telegram üye hilesi nasıl yapılır araması yapmaktadır. Bu makalemizde bu konuda hakkında nasıl yapılacağı dahilinde bilgi vereceğiz. Gizliliğe ve güvenliğe önem veren Telegram diğer sohbet ve yazışma uygulamalarının önüne hızlı bir şekilde yükselişe geçmiş durumdadır. Yakın tarihte WhatsApp ın veri datalarını toplaması haberi sonrası çoğu kullanıcı Telegram kullanmaya yönelmişti. Bunun en başlı sebebi Telegramın şifreleme teknolojisi ve gizlilik ve güvenliğe verdikleri önemden olduğunu söylemek mümkündür.


Telegram Kanal Abone Hilesi

Telegram kanal abone hilesi her ne kadar Telegram grup üyesi hilesi ile farklı olsada bu yöntem hem grup hemde kanal için kullanılabilir. Kanal veyahut grup fark etmeksizin yapılan bu işlem grubunuza katılım sağlayan kişi sayısının hızlı bir şekilde büyümesine yaramaktadır. Buradaki amaç grub veyahut kanal üye sayınızı yüksek göstererek aktif kitleyi yakalamanızdır. Bu sayede grup veyahut kanalda yapılacak paylaşımlar daha fazla kişilere erişecektir ve hedef kitlesi yükselmesi yukarı doğru bir şekil alacaktır. Telegram kanallarında, Telegram grupları gibi mesajlaşma ve özelliği yoktur sadece kanal yöneticisi tarafından paylaşım yapabilir bundan dolayı Telegram Kanalları genellikle haber veyahut bilgi paylaşım olarak kullanılmaktadır. Telegram kanallarına çok sayıda ücretli reklamlar verilmektedir. Abone sayınızı yükselttikten sonra doğru kullanımda Telegram üzerinden gelir bile edebilirsiniz. Bu işi meslek haline getirmiş ve gelir kapısı sadece Telegram kanalı olan bir çok kişi mevcuttur.

Kullanıcıların aynı zamanda yapmış olduğumuz araştırmalar ve kullanıcıların bizlere sorduğu sorulardan yola çıkarak gözlemlemelerimizde arama motorlarında yaptıkları benzer aramalar aşığadaki gibidir;

 • Telegram Hilesi Nasıl Yapılır
 • Telegram Grup Üye Hilesi Nasıl Yapılır
 • Telegram Kanal Üye Hilesi Nasıl Yapılır
 • Güvenli Telegram Hilesi 
 • Telegram 1000 Grup Üyesi
 • Telegram Üye Satın Al
 • Telegram Sahte Numara
 • Telegram Görüntülenme Satın Al
 • Telegram Paneli
 • Telegram Takipçi Hilesi
 • Telegram Bot Üye Satın Al
 • Telegram Türk Üye Satın Al
 • Telegram Organik Türk Üye Satın Al


Neden Telegram Üye Hilesi Yapılmalıdır ?

Telegram Üye Hilesi, Grubun etkileşim oranını ve aktif kullanıcı sayısının artmasını hedefleyerek üretilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem ile saniyeler içerisinde binlerce kanal abonesi veyahut grup üyesine sahip olabiliyorsunuz. Güzel yanı ise bu işlemin maliyeti oldukça düşük bir maliyettir. Bir kullanıcı herhangi bir gruba veyahut kanala ihtiyaç duyduğunda grup veyahut kanallarda bakacağı ilk şey abone veyahut üye sayısıdır. Bundan dolayı sıkça tercih edilen bu yöntem son zamanlarda Telegram kullanımının artmasıyla birlikte bu yöntem oldukça sık kullanılmaktadır. Siz olsaydınız bin abone üyeli kanal/gruba mı katılırdınız yoksa yüz bin aboneli kanal/gruba mı katılırdınız? Aslında bu sorunun net olarak cevabı buradadır. 


Telegram Grup Üye Hilesi

Aslında Telegram Kanal Abone hilesi ile aynı mantığa sahiptir. Aradaki fark sadece kullanım amaçlarının farklılığından olduğunu söyleyebilmek mümkün, Telegram Grubları kanallara göre daha çok yardımlaşma ve dayanışma  maksadı ile kullanılmaktadır.

Örneğin, İkinci el alım satım, Araba alım satım, Telefon alım satım vb. gibi örnekler verebiliriz. Bu alanlarda her zaman yüksek sayılı olan gruplar tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise verdiğimiz grub örneklerine bakarsak bir grupta ne kadar üye varsa bir ürünün satma şansınız daha yüksek olduğu olmasından dolayıdır. Popüler kültürün yarattığı etkiden dolayı insanlar her zaman yüksek üyeli yüksek aboneli kanalları ve grupları tercih etmektedir. Bildiğiniz üzere bunu çoğu zaman bizlerde gündelik hayatımızda sıklıkla yapmaktayız. Bu unsurlardan dolayı teknik acıdan bakarsak kullanıcı aslında hile yüksek abone veyahut üye ile organik aktif kitleyi kanala veya gruba çekmek istemesidir.


Telegram Üye Çekme Botu

Aslında telegram üye hilesi diye adı geçen işlemin ana çalışma mantığı üye çekme botu olarak adlandırılabilir. Örneğin; kullanıcı bir kanal linki ile sisteme sipariş girer ve arka planda çalışan yapay zeka ile çalışan Telegram Üye Çekme Botu girilen bağlantıya kanala veyahut gruba sisteme kayıtlı üyeleri göndermeye başlar. Bu giden üyeler Telegram algoritmasında kendi istekleri ve rızaları olarak gözüktüğü için hesabınıza hiç bir şekilde zarar veyahut etkileşimi düşürecek tehlike asla yaratmamaktadır. Bunu bu şekilde anlayabiliriz öyle bir şey mümkün olsaydı herkes gruplara kanallara bu hizmeti uygulayıp kanala veyahut gruba zarar vermek çok kolay olurdu. Üstelik milyonlarca abonesi olan kanallar ve gruplarda aynı sistemi kullanmaktadır.


Telegram Üye Hilesi Güvenilir Mi?

Kullanıcıların genellikle sorduğu sorulardan en yaygın olanda bu sorudur. Bu işlemi hangi firmadan yaptığınıza göre ve hangi işlem aracının veyahut yöntemin kullanılması farklılıklarından dolayı değişmektedir. Türkiyenin en büyük sosyal medya paneli olan Medya Benim den bu hizmeti satın almanız durumunda güvenlik açısından herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız çünkü yapılan işlemlerde hiç bir şekilde Telegram hesabınızın şifresi ve hesap erişim izin API bağlantısı asla istenmemektedir. İşlemler tamamiyle şifresiz güvenli bir şekilde gerçekleştirilir ve hesabınıza hiç bir şekilde işlemin zararı dokunmamaktadır. İşlemi yapabilmek için gruba veyahut kanala katılım yani bağlantı linkini girerek yapabilirsiniz. Kullanıcılar arama motorunda arama yaparken karşılarına bir çok firma çıkabilmektedir. Bu firmaların çoğu kullanıcıdan hesap şifresini veyahut hesaba bağlantı yapmak isterlerse  bu firmanın veyahut kişinin kötü niyetli biri olduğunu bilmelidir. Özellikle ücretsiz Telegram kanal abonesi veyahut Telegram Grub Üyesi hizmetini verdiğini iddia eden firmalara veyahut kişilere inanmamanızı önermekteyiz. Aksi takdirde hiç beklemediğiniz bir şekilde hesabınız çalınabilir üzüntüye uğrayabilirsiniz.


Telegram Üye Hilesi Nasıl Yapabilirim ?

Makalede sizlere bu işlemi en güvenilir bir şekilde yapabileceğiniz yerin Medyabenim.com olduğu belirtmiştik. Medya Benim ile bu işlemi yapmanız oldukça kolay ve güvenilir üstelik sisteme kayıt sadece 5 dakika sürecek kadar kısa süren bir işlemdir. Tek yapmanız gereken şey sisteme kayıt olup 3D Güvenli Ödeme yönetimi ile veyahut Havale EFT yöntemi bakiye yükleyip siparişinizi oluşturmak olacaktır. Sipariş verdikten sonra siparişinizin kontrolünü sağlayabilmekte ve kontrolünü anlık olarak takip edebilme durumuna olup yaşayacağınız her türlü sorunda veyahut sorunlarda 7/ 24 aktif olan gerek destek sistemi gerek WhatsApp destek hattından destek ekibine ulaşabilirsiniz. Sipariş oluşturmadan öncede destek sistemine danışabilirsiniz.


Telegram Üye Hilesi Fiyatları Ne Kadar ?

Bir çok kişinin kullandığı Telegram grup üye satın al ve Telegram kanal abone satın al hizmetleri aslında çok uygun fiyatlardan başlamaktadır. Bunun sebebi ise hizmetin sadece bir defa alınmasıyla değilde sürekli belirli aylarda ayda bir olarak alınması gerektiğinden dolayıdır. Bu bir tercih meselesi lakin en güzel verim daha önce çalışma yaptığımız veyahut yapmaya devam ettiğimiz müşterilerimizde gözlemlendiğimi durum bu şekildedir. Örnek vermek gerekirse 100 adeti 2₺ gibi bir ücrete Medya Benim den satın alabilirsiniz. Medya Benim bir bayilik paneli olduğundan dolayı en ucuz fiyatları sunar. Bir çok kurumsal firma ve fenomenler bile sosyal ağlarda artan rekabetten dolayı Medya Benim i kullanmaktadırlar.